Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ülemiste keskuse ilusalongi teenused ja hinnad

Juuksur naisteleEUREUREUR
Lühikesed juuksedPoolpikad juuksedPikad juuksed
Lõikus
23.0023.0025.00-30.00
Lõikus tütarlastele 8-12a.(k.a.)
16.0018.0021.00
Päevasoeng16.0018.0020.00
Lahtine lokisoeng või sirgendamine 25.0029.00
Pidulik soeng26.0035.0039.00-50.00
Pruudisoeng35.0039.0045.00-65.00
Keemilised lokid35.0040.0050.00
Keemilised lokid + lõikus45.0050.0055.00-65.00
Stiilimuutus29.0033.00
Juuste pesemine ja kuivatamine8.0010.0012.00
Juuste värvimine*34.0036.0040.00
Juuste värvimine + lõikus*41.0046.0049.00
Juuste triibutamine*40.0043.0047.00-67.00
Juuste triibutamine + lõikus*47.0050.0055.00-75.00
Juuksejuurte värvimine*28.0030.0035.00
Juuksejuurte värvimine + lõikus*40.0042.0045.00
Värvi eemaldamine*35.0040.0045.00
Värvimine keerulises tehnikas (mitme värviga, ombre, balayage jne.)Alates 65.00 – hind sõltub töö keerukusest ja mahust*Alates 65.00 – hind sõltub töö keerukusest ja mahust*Alates 65.00 – hind sõltub töö keerukusest ja mahust*
*Lisandub värvi hind:
Schwarzkopf värvid 0,30€/g
Juuste pikendamineEUR
Juuste pikendamine
2.50/salk + materjali hind
Hooldus 2.50/salk
Eemaldamine 1.00/salk
MuuEUR
Juuksekristallide või värviliste salkude paigaldamine 15.00/tk
Tuka lõikus 5.00
Ravimask 15.00
UUS!Poolpikad juuksed Pikad juuksed
EUREUR
Juuste sirgendamine keratiiniga80.00-100.00100.00-150.00
Keratiinimask50.0050.00
Botox juustele35.0045.00
Juuksur meesteleEUR
Lõikus noortele 8-12a. (k.a.) 15.00
Käärilõikus 20.00
Masinalõikus11.00
Lõikus kääride ja masinaga17.00
Nulli-lõikus 7.00
Stiilimuutus25.00
Kaela puhastamine 5.00
Habeme piiramine masinaga5.00
Habeme kujundamine 10.00-12.00
Pesemine ja kuivatamine5.00
Barber teenusedEUR
Combo (lõikus masinaga + habeme piiramine)30.00
Habeme piiramine noaga20.00
Barber lõikus19.00
Nulli-lõikus noaga10.00
JUUKSUR LASTELEEUR
Hind ei sisalda pesu!
Lõikus 4-7a.12.00
Tuka lõikus3.00
KosmeetikEUR
Kulmude piiramine 4.00-7.00
Kulmude püsivärvimine
5.00
Kulmude värvimine Brow Hennaga:
* kulmude värvimine spetsiaalse kulmudele mõeldud hennavärviga
* kuju loomine
* vahatamine
* kitkumine
* lõppviimistlus kulmukreemiga
30 minutit
25.00
Ripsmed + kulmude värvimine + piiramine12.00-14.00
Ripsmete püsivärvimine5.00
Ripsmete pikendamine (püsiripsmed) – 2 tundi
39.00
Püsiripsmete hooldus – 1-1,5 tundi
20.00-35.00
Ripsmekivikesed 2tk 4.00
Kõrvaaugud – 30 minutit23.00
NäohooldusedEUR
Maria Galland näopuhastus (aurutus, koorimine, meh. puhastus, mask, kreem)28.00
TALIKA pinguldav mask
20.00
Näo- ja dekoltee masaaž
18.00
Darsenvaliravi – 30 minutit
19.50
Seljapuhastus koos darsenvaliga (aurutus, koorimine, meh. puhastus, mask)
29.00
Maria Galland näopuhastus ultraheliga
42.00
Maria Galland elustav näohooldus meremineraalidega
29.00
Maria Galland filomask (elustav, värskendav ja niisutav plastne kummimask mineraalidega)
32.00
Näo keemiline koorimine koos mehaanilise puhastusega või näomassaažiga.
38.00
Maria Galland näohooldus kaaviari ja pärliekstraktiga 55.00
TALIKA hormomask koos massaažiga (vananemisvastane pinguldav mask) 29.00
MeikEUR
Päevameik45 minutit25.00
Õhtumeik1,5 tundi35.00
Püsimeik
Kulmud:
* Kulmukarvade imitatsioon
* Varjutamine
* Varjude efekt
1,5 tundi100.00-140.00
Silmad:
* Tihedate ripsmete efekt (ülemine laug)
* Tihedate ripsmete efekt (alumine laug)
* Lainerijoone efekt (ülemine laug)
* Lainerijoone efekt (alumine laug)
1 tund100.00-160.00
Huuled:
* Kontuuri andmine naturaalseid toone kasutades
* Kontuur hajutamisega
* Kontuur + täielik värviga täitmine
1,5 tundi100.00-200.00
Püsimeigi korrigeerimine esimesel kahel kuul 30.00
Hooldamine kahe aasta jooksul 60.00
DepilatsioonEUR
Sääred15.00
Reied15.00
Terved jalad23.00-26.00
Bikiinipiirdkond13.00
Brasiilia bikiini29.50
Kaenlaalused10.00
Selg25.00
Käed12.00
Ülahuul4.00
Lõuapiirkond6.00
Nägu12.00
ManiküürEUR
Maniküür18.00
SPA maniküür25.00
Maniküür geel-lakiga 22.00
Küünte lakkimine 5.00
Lakkimine geel-lakiga 15.00
Geel-laki eemaldamine 10.00
Geel-laki eemaldamine koos maniküüriga20.00
Parafiinihooldus kätele – 20 minutit
12.00
Maniküür koos parafiinihooldusega 22.00
Oma küünte katmine geeliga 29.00
Küünte maalingud 10.00
Geelküünte paigaldamine – 2 tundi
42.00
Geelküünte paigaldamine + maaling või prantsuse maniküür – 2 tundi
48.00
Geelküünte hooldus – 2 tundi
25.00
Geelküünte hooldus + maaling või prantsuse maniküür – 2 tundi
29.00
1 küüne vahetamine või parandamine – 30 minutit
4,50
Geelküünte eemaldamine – 1 tund
15.00
PediküürEUR
Pediküür (koorimine, lõdvestav massaaž, küünte lakkimine).
Lõõgastav hooldus väsinud jalgadele!
29.50
SPA pediküür 45.00
Varbaküünte katmine geel-lakiga 15.00
Geel-laki eemaldamine7.00-10.00
MassaažEUR
Üldmassaaž
1,5 tundi32.00
Üldmassaaž1 tund25.00
Osaline massaaž30 minutit15.00
Tselluliidimassaaž
1 tund45.00
Aroomiteraapia1 tund42.00
Kupumassaaž1 tund32.00
Spordimassaaž1 tund29.00
Lümfimassaaž1 tund45.00
Tsooniteraapia45 minutit35.00
Tai jalamassaaž30 minutit30.00
KehahooldusEUR
TALIKA Ookeani võlujõud:
Efektiivne kooriv, niisutav ja lõõgastav mereline hoolitsus koos massaažiga. Lokaliseeritud tselluliidivastane ja kujundav hoolitsus.
75 minutit55.00

SolaariumEUR
MegaSun 4500 (pikali solaarium)
1 minut0.55
Hapro Lumina 48 V XLc
(püstine solaarium)
1 minut0.65

Liilia Ilusalongil on õigus hindu muuta ilma eelnevalt teavitamata.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.